Reference

pokračují tématicky v rubrikách a příběhy klientů jsou na hlavní stránce.
Doporučení, poděkování a reference kolegiální jsou zde.

Nika

S Dorkou jsem začala spolupracovat v době, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná – uvědomila jsem si obrovskou zodpovědnost, kterou jsem najednou neměla již jen sama za sebe. Jako vegetariánka jsem si byla vědoma nedostatků ve svém jídelníčku. Pravidelně jsme konzultovali nejen stravu, ale i změnu týkající se životního stylu celkově. Spolupráce s ní předčila má očekávání. Dorka je nesmírně obětavá, ochotná, vždy ku pomoci. Překvapily mě její zkušenosti z různých oblastí, zahřála její empatie a pocit, že mi rozumí a je tu pro mě. Spolupráce s ní pro mě byla velkou pomocí, ze které těžím dodnes – pomohla mi pochopit a správně nastavit stravovací návyky a porozumět potřebám mého těla. Od té doby uplynuly již čtyři roky, během kterých jsem Dorku doporučila dalším svým známým, kteří chtěli pomoci třeba „jen“ se správnými stravovacími návyky, či potřebovali pomoc v těžké situaci související s různými zdravotními obtížemi. Dorku Toulcovou považuji za velmi vzácného člověka jak po osobní, tak profesní stránce a velmi si vážím její práce.

Jana

Sama jsem u They potřebovala strávit jen neuvěřitelných sedm hodin! Vztahy byly mými problémy alfa a omega. Trápila jsem se tím co si myslím, co musím řešit, jak okolí nereaguje na má přání… Po mnoholetých návštěvách všech možných terapií, skupin a přednášek jsem se přesvědčila, že Thea ví co dělá a právě proto jsem si ji vybrala, jako spolupracovnici do své cestovka „manao“. Těší mne, že mohu touto cestou umožnit i ostatním nalézat sebe sama, klid a štěstí.

Tomáš (SK)

S Dorkou spolupracujeme od roku 2012, přístup Dorky přes sebepojetí – mít se rád, vědět kdo jsem a kam směřuji mne velmi oslovil. Sám na sobě jsem zjistil, že to funguje, rozhodl jsem se pracovat podobně na Slovensku. Dorka to uvítala a podporuje mne.

Lenka

S Dorkou jsme kolegyně již deset let. Je to taková vlčice samotářka, ale vždy se s ní výborně vyjde, když něco potřebujete. I mně osobně podpořila v těžkých chvílích a já jí recipročně též. Je to fajn, když se na někoho můžete spolehnout a karty jsou rozloženy na stole, čitelné na první dobrou : -)(-: Ano, vztahy jsou podstatou našich životů.

Tim

DorceMamince se pokouším pomáhat, jak je to jen možné, hlavně se sociálními sítěmi a s kulturním děním mezi mými vrstevníky. Je docela zvláštní mít za maminku někoho jako je ona. Pomohla už několika mým kamarádům. A stále ji doporučuji protože vím, že budou v dobrých rukou.

Vendulka

je mým vzorem, facilitátorkou a supervizorkou, ženou, které si nesmírně vážím, jak po profesní, tak lidské stránce. Vendulce jsem vděčna za mnohé.

Václav

je mi facilitátorem, supervizorem a terapeutem, u kterého jsem měla tu čest absolvovat individuál v rámci výcviku. Václavovi vděčím za mnohé.